"Яшьармиячеләр" хәрәкәтенең III​ ачык слёты.

2019 елның 26 октябре, шимбә

26 октябрь​ көнне Апас урта мәктәбендә​ "Яшьармиячеләр" хәрәкәтенең​ III​ ачык слёты булып узды.​ Эле чарада Апас районы​ "Яшьармиячеләр" хәрәкәтенең​ актив укучылар, координаторлары һәм кураторлары катнашты. Слет кысаларында җирле штаб җитәкчесе Хикматов М.К. буләгенә​ хәрби -гамәли спорт торләре буенча ярышлар оештырылды. Җиңучеләрнең күпчелеге - безнен мәктәп укучылары. Бәйрәмдә катнашкан район мәртәбәле кунаклар Апас урта мәктәбе "Яшьармиячеләр" хәрәкәте эшчәнлеген югары бәяләде.​ Чара ахырында аеруча зур унышларга ирешкән активистлар, координаторлар һәм кураторлар "Апас муниипаль районы башкарма комитеты мәгариф булеге",​ Апас районы буенча Россия Эчке эшләр министрлыгы бүлеге, Апас әм Кайбыч районнары хәрби комиссариаты һәм Апас "ДОСААФ" мәктәбе грамоталары белән бүләкләнделәр.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: